دمپایی هتلی یکبار مصرف با قیمت کارخانه

دمپایی هتلی یکبار مصرف با قیمت درب کارخانه بخرید. این شرکت به عنوان یکی از تولید کنندگان انواع دمپایی های یکبار مصرف و حوله ای، امکان سفارش مستقیم و خرید از درب کارخانه را فراهم کرده است. اگر شما نیز از صاحبان هتل ها، شرکت های تبلیغاتی و پخش هستید، و قصد سفارش محصولات با چاپ لوگو اختصاصی را دارید، با ما همراه شوید.

تولید کننده دمپایی هتلی:

این روز ها یکی از محبوب ترین اقلام اتاق مهمان ، انواع دمپایی های هتلی می باشند. این محصول که در انواع و رنگبندی مختلف تولید و عرضه می شوند، می توانند با چاپ لوگو اختصاصی هتل نیز تولید شوند. شرکت های مختلفی در زمینه فروش انواع دمپایی هتلی یکبار مصرف وجود دارند، اما ما این امکان را فراهم کردیم که با حذف واسطه ها، مشتریان بتوانند به صورت مستقیم به کارخانه سفارش دهند و با قیمت بهتر و ارزان تری خرید نمایند.

دمپایی هتلی یکبار مصرف

انواع دمپایی هتلی یکبار مصرف:

  1. دمپایی هتلی تک لایه اسپان
  2. دمپایی هتلی سه لایه اسپان
  3. دمپایی هتلی چهار میل انگشتی زنانه
  4. دمپایی هتلی چهار میل انگشتی مردانه
  5. دمپایی هتلی اسفنجی دوبله تک قالب
  6. دمپایی هتلی اسفنجی چپ و راست
  7. دمپایی هتلی حوله ای vip استخری
  8. دمپایی هتلی حوله ای vip  اتاقی
  9. دمپایی هتلی جلو باز معمولی
  10. دمپایی هتلی جلو باز استخری

دمپایی هتلی آراد

نحوه خرید دمپایی هتلی یکبار مصرف با قیمت ارزان:

مژده به صاحبان هتل ها، استخر ها، بیمارستان ها و سایر شرکت های تبلیغاتی و پخش سراسر کشور. اگر قصد خرید انواع دمپایی رو فرشی هتلی و یا یکبار مصرف را دارید، تنها کافی است با مشاوران ما ارتباط بگیرید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ثبت سفارشات می باشند. فرقی نمی کند که در کدام شهر از کشور هستید، به صورت غیر حضوری، از درب کارخانه با قیمت مناسب خرید کنید و درب محل خود تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما