انواع شامپو و صابون هتلی با قیمت مناسب

انواع شامپو و صابون هتلی با قیمت مناسب را از ما بخواهید. شامپو ها و صابون های ارائه شده توسط سایت ما، دارای معتبر ترین برند های ایرانی هستند و از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند.

مدیران خرید هتل ها همیشه به دنبال خرید محصولاتی هستند که دارای یک سری فاکتور های  لازم و با اهمیت است. این فاکتور ها شامل کیفیت بالا، قیمت مناسب، برند معتبر، بسته بندی استاندارد، ظاهر شکیل، دارای لیبل تاریخ و معرفی محصول است؛ و مهم تر از همه از رضایت مصرف کننده برخوردار باشد.

شامپو و صابون هتلی

از جمله محصولات بهداشتی مورد نیاز در هتل ها، شامپو و صابون هتلی می باشد. شامپو ها و صابون ها دارای تنوع قیمت و برند بسیاری هستند. و می توانند به طور کامل نظر یک مدیر خرید را به خود جلب نموده و موجب رضایت از خرید بشوند.

محصولات هتلی طراوت

انواع شامپو هتلی

شامپو هتلی مورد استفاده در هتل ها باید با هر نوع پوست و مو سازگار باشند و دارای پاک کنندگی مناسبی باشند. علاوه بر آن حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز برای پوست و مو نیز باشند تا موجب رضایت مصرف کنندگان شوند. این موضوع خود نوعی تبلیغ برای یک هتل محسوب می شود. بسته بندی شامپو ها می تواند به صورت ساشه ای، ظروف پت، ظروف پلاستیکی و بسته بندی تیوپی باشد.

شامپو های هتلی ارائه شده توسط ما به شرح زیر می باشند:

  • شامپو هتلی سر و بدن ایوان
  • شامپو هتلی سر و بدن صحت
  • شامپو هتلی سر و بدن ساویز
  • شامپو هتلی سر و بدن ارمغان
  • شامپو هتلی سر و بدن بس
  • شامپو هتلی سر و بدن طراوت
  • شامپو هتلی سر و بدن و نرم کننده کرشمه

خرید شامپو هتلی ایوان

انواع صابون هتلی

صابون های هتلی نیز مانند شامپو ها باید دارای مواد معدنی و ویتامینه و همچنین خاصیت نرم کنندگی و سازگاری با پوست را داشته باشند. بسته بندی صابون می تواند به صورت پلیسه ای گرد و سلفونی ارائه شود. انواع صابون های هتلی عرضه شده به شرح زیر می باشند:

صابون-کوچک-هتلی

فروش شامپو و صابون هتلی با قیمت مناسب

شما می توانید شامپو و صابون هتلی را برای استخرها، بیمارستان ها، مراکز اقامتی و غیره نیز خریداری نمایید. جهت سفارش محصول با راه های ارتباطی درج شده در زیر با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما