تولید مسواک هتلی با قیمت ارزان

تولید مسواک هتلی موجب شده که خریداران محصولات هتلی این محصول را نیز در پک های هتلی مخصوص میهمانان خود قرار دهند. از برند های پر فروش مسواک هتلی برند سی گل، دورکو، دکتر ایست، ولدنت، سیلور و غیره را می توانیم نام ببریم.

تولید مسواک هتلی

کارخانجات تولید کننده مسواک هتلی در جهت ارائه مسواک هایی هستند که از ویژگی های مناسبی برخوردار باشد.

به طور مثال دارای دسته محکم و قوس داری باشد که در هنگام استفاده به راحتی در بین انگشتان قرار بگیرند.
از برس های نرم و منعطف برخوردار باشد که نوکشان صیقلی شده باشد و آسیبی به لثه و دندان وارد نکند.
توجه به تاریخ مصرف و انقضای این محصول نیز مهم است و در مدت زمان محدودی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

تولید مسواک هتلی

عرضه پک های خمیر دندان مسواک هتلی

پک های بهداشتی مسواک خمیر دندان هتلی در برخی کارخانجات تولید می شود و اتفاقا با استقبال بسیار خوبی از سمت خریداران مواجه شده است. این پک ها از بسته بندی بسیار ساده ای برخوردارند.
یک عدد مسواک هتلی و یک عدد خمیر دندان هتلی در یک بسته بندی سلونی شده و یا به صورت وکیوم کارتی ارائه می شوند.

برند های تولید پک های هتلی شامل :

  • مسواک هتلی سیلور در رنگ های متنوع
  • خمیر دندان هتلی پاتریکس 7 گرمی

 

مسواک هتلی ارزان

چگونه مسواک هتلی ارزان قیمت بخریم؟

مسواک های هتلی که امروزه مورد استفاه بسیاری از هتل ها می باشد دارای انواع و برند های مختلفی است. این مسواک های هتلی که به صورت تکی و پک مسواک و خمیردندان موجود است، منجر به رفاه مسافران می شود. مجموعه خدمات هتلداری آراد، محصولات و پک های متنوعی را با برند های معتبر با کیفیت و قیمت ارزان شامل می شود که به انتخاب و خرید شما کمک می کند. شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما راهنمایی و خرید بهتری داشته باشید.

انواع مسواک هتلی

مسواک تورنتو

مسواک های هتلی تورنتو در طرح و بسته بندی های مختلف عرضه می شود. این مسواک های هتلی شامل موارد زیر می باشد:

  • مسواک هتلی سیلور: مسواک سیلور با تراکم برس و زبری متوسط می باشد و به صورت تک و پک مسواک با خمیردندان 7 گرمی هم موجود است و دارای بسته بندی کارتی و سلفونی می باشد. تعداد این مسواک هتلی در هر کارتن 672 عدد است و همچنین از نظر اقتصادی بسیار مناسب است.

مسواک هتلی سیلورپک مسواک و خمیردندان سیلور

  • مسواک هتلی سی گل: مسواک سی گل در مقایسه با مسواک سیلور تراکم برس بیشتری داشته و همچنین دارای دسته پهن تری می باشد. این مسواک هم دارای درپوش و هم بدون درپوش است و دارای بسته بندی کارتی و سلفونی است. مسواک های سی گل از نظر اقتصادی مناسب بوده و در هر کارتن 672 عدد می باشد.

مسواک هتلی سی گل

  • مسواک تاشو مسافرتی: تاشو بودن این مسواک یکی از ویژگی های قابل توجه آن است که باعث سهولت در حمل و نقل و محافظت در برابر آلودگی می باشد. این مسواک هتلی هم به صورت تک و هم به صورت پک با خمیردندان 7 گرمی موجود می باشد. در هرکارتن با توجه به نوع بسته بندی آن، سلفونی و کارتی 700 و 288 عدد است.

 

مسواک مسافرتی تاشو

تمامی مسواک های هتلی تورنتو هم در بسته بندی سلفونی و هم کارتی ارائه می شود.

مسواک ولدنت

مسواک های هتلی ولدنت طرح و رنگ های مختلف با بسته بندی سلفونی عرضه می شود. این مسواک های هتلی شامل موارد زیر می باشد:

  • مسواک سلفونی کلاسیک: این مسواک هتلی دارای دسته محکم و مقاوم با تراکم برس بالا می باشد و در 4 رنگ عرضه می شود. تعداد مسواک سلفونی کلاسیک در هر کارتن 1250 عدد است.

مسواک سلفونی کلاسیک

 

  • مسواک سلفونی اکو سفید: مسواک هتلی اکو با رنگ بدنه سفید و 4 رنگ برس در بسته بندی های سلفونی می باشد. تعداد این مسواک در هر کارتن 1250 عدد است.

مسواک سلفونی اکو سفید

  • مسواک سلفونی مدل اسکار: مدل اسکار یک مسواک با ظاهری ساده و مقاومت متوسط است. دسته این مسواک هتلی نازک بوده و همچنین دارای برسی با تراکم کم و قیمت مناسب تر می باشد. تعداد این مسواک هتل 1250 عدد در هر کارتن است.

مسواک سلفونی مدل اسکار

  • مسواک کشویی کریستال: از جمله گزینه های مناسب برای سفرها این مسواک هتلی می باشد. طراحی منحصر به فرد آن باعث شده که شما بتوانید به راحتی از آن استفاده کرده و به دلیل حجم کمی که دارد حمل آن آسان است. تعداد این مسواک بی نظیر در هر کارتن 1250 عدد می باشد.

تولید مسواک هتلی

خرید و فروش مسواک های هتلی با قیمت ارزان

اگر به دنبال تهیه محصولات هتلی هستید که با کیفیت هستند، برند های معتبری دارند، از قیمت ارزانی برخوردار می باشند، از نظر ظاهر شکیل و زیبا می باشند و کارایی خوبی دارند به این مجموعه مراجعه نمایید.
خرید و فروش انواع ملزومات هتلی ارزان قیمت برای رفع نیاز هتل داران و ارائه بهترین سرویس دهی به مشتریان هتل ها از طریق این سایت انجام می شود.

خریداران می توانند به جهت تهیه انواع محصولات هتلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما