خریدشامپو هتلی ایوان عمده

خرید شامپو هتلی ایوان عمده و ارزان، می تواند یکی از گزینه های انتخابی مناسب شما برای مجموعه تان باشد.

برند ایوان یکی از معروف ترین و بالطبع یکی از با کیفیت ترین برندها در محصولات هتلی می باشد. بر همین اساس در زمان خرید محصولاتی نظیر شامپو هتلی، صابون هتلی، خمیر دندان هتلی محصولات ایوان برای شما قابل تامل و نظرتان را قطعا جلب خواهد کرد.

شامپو هتلی ایوان:

یکی از محصولات پر طرفدار ایوان، شامپو های هتلی آن است. شما عزیزان می توانید نیاز شامپو هتلی خود را در تنوع بسیار خوب و با کیفیت مرغوب از ایوان تهیه نمایید. شامپوهای هتلی ایوان در مدل هل و گرماژ های متنوع تولید و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

شامپو هتلی ایوان

انواع شامپو هتلی ایوان:

  1. مینی
  2. مکعبی
  3. توئین
  4. تیوپی
  5. تیوپی سیلور
  6. جنتل

شامپو هتلی ایوان مینی:

این محصول در دو مدل سر و بدن در بازار به خریدان محترم عرضه می شوند. در پوش این شامپو ها مدل پیچی ساده می باشند.

این محصول در وزن 10 گرمی و در کارتن های 600 عددی بسته بندی و به فروش می رسند.

شامپو هتلی ایوان مینی

ایوان مکعبی:

شامپو های هتلی ایوان با بسته بندی مکعبی در دو مدل سر وبدن تولید می شوند. درب این نوع شامپو ها به دو صورت ساده پیچی و همین طور با درب مدل فلیپ تاپ موجود می باشند.

تعداد این شامپو ها در هر کارتن، 300 عدد می باشند. وزن این شامپوها 30 گرمی می باشد.

ایوان مکعبی

شامپو هتلی ایوان توئین:

یکی از مدل های لوکس و جذاب از شامپو های برند ایوان همین محصول توئین می باشد. شامپو های توئین یا همان شامپو های سر و بدن دو قلو به هم چسبیده هستند. درب این مدل محصول ساده و پیچی می باشد.

این محصول ایوان با وزن 30 گرم و در کارتن های 300 عددی در بازار برای فروش موجود می باشند.

شامپو هتلی ایوان توئین

سر و بدن تیوپی:

شامپو های سر و بدن تیوپی ایوان در دو بسته بندی تیوپی ساده و تیوپی سیلور تولید می شود.

گرماژ هر دو نوع 25 گرمی می باشند که همچنین در کارتن های 180 عددی برای شما عزیزان بسته بندی و به فروش می رسند.

سر و بدن تیوپی

شامپو هتلی ایوان پت:

اسم دیگر شامپو های مدل سر و بدن هتلی جنتل، همان پت شفاف می باشد. درب این نوع شامپو ها فیلیپ تاپ می باشد.

این محصول با وزن 30 گرمی و در کارتن های 300 عددی به شما عزیزان عرضه می شود.

شامپو هتلی ایوان پت

خرید شامپو هتلی ایوان عمده:

شما خریداران محترم می توانید این محصولات مرغوب و عالی با این برند مطرح را به صورت عمده از شرکت آراد تهیه نمایید. همچنین قابل به ذکر است شما تمامی محصولات بهداشتی هتلی را می توانید با قیمتی بسیار مناسب و درب کارخانه با تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن از شرکت خدمات هتلداری آراد تهیه نمایید.

همچنین در کنار عرضه و فروش این همه محصول با برندهای مطرح و کیفیت بالا مشکل سر در گمی در انتخاب را ما برای شما عزیزان حل کرده ایم. شما مشتریان محترم می توانید قبل از هر گونه انتخاب و ثبت سفارش و انجام خرید یک مشاوره تخصصی کاملا رایگان با مشاوران متخصص آراد داشته باشید. تا در کنار انتخابی بهتر و مناسب تر محصول با توجه به نیاز و مجموعه خود، تجربه یک خریدی آسان و دلنشین را داشته باشید.

خرید شامپو هتلی ایوان عمده

 

چاپ لوگو:

یکی دیگر از نیازهای شما عزیزان در هنگام خرید محصولات هتلی، چاپ لوگو مخصوص خودتان با رنگ سازمانی تان می باشد. البته که این نوید را به شما می دهیم که شما می توانید بر روی خود بدنه شامپو های هتلی چاپ لوگو تان را انجام دهید. شاید از خودتان بپرسید که آیا شرکت خدمات هتلداری آراد این خدمات را هم دارد یا خیر. با کمال احترام و ادب عرض می کنیم بله. ما سفارشات چاپی شما را بر روی محصول انتخابی تان انجام می دهیم. تا شما عزیزان نگران چند دست چرخیدن محصول و در نهایت طولانی شدن بی اندازه برای رسیدن محصولات به دستتان نباشید.

چاپ لوگو

محصولات هتلی ایوان:

همان طور که در بالا اشاره کردیم برند ایوان محصولات هتلی دیگری نیز تولید و به فروش می رساند. از جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • صابون هتلی بسیار لوکس بلک ادیشن با وزن 25 گرم و در کارتن های 150 عددی هستند.
  • صابون با وزن 10 گرم و در کارتن های 700 عددی موجود می باشند. بسته بندی این مدل صابون های سلفونی می باشد.
  • خمیر دندان هتلی ایوان با وزن 13 گرم و در کارتن های 300 عددی عرضه می شوند. این مدل خمیر دندان ها جزو خمیر دندان های هتلی لوکس به حساب می آیند.

محصولات هتلی ایوان

شرکت خدمات هتلداری آراد:

از دغدغه های اکثر مشتریان در هنگام خرید، می توان به سر درگمی در انتخاب محصولات اشاره نمود. از آن جایی که شرکت خدمات هتلداری آراد، همواره درصدد ایجاد فضای امن فکری و انتخابی برای شما عزیزان هست.

انتخاب شما در زمان مشاوره گرفتن قطعا راحت تر است. بنا بر این اساس مجموعه آراد، تمهیدات جدیدی را در همین راستا اتخاذ نموده است.

شما عزیزان می توانید با شماره های تماس ما، ارتباط بگیرید و از مشاوره های تخصصی مشاوران با تجربه آراد، قبل از هر گونه خرید استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما