خرید اینترنتی شامپو هتلی سر و بدن

شامپو هتلی سر و بدن یکی از مهم ترین شوینده هایی است که مورد استفاده همه انسان ها قرار می گیرد. آیا شما برای خرید شامپو های هتلی به سایت های دیگر سر زدین و با دیدن قیمت های بالا دست از تهیه شامپو هتلی سر کشیده اید. شما اگر به دنبال شامپو هتلی سر با بالاترین کیفیت و با رایحه های عالی و مناسب ترین قیمت ( قیمت درب کارخانه ) هستید یکی از بهترین سایت ها را جهت خرید اینترنتی انتخاب کرده اید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شرکت خدمات هتلداری آراد با سابقه کار بسیار بالایی که دارد در خدمت شما عزیزانی که یکی از صاحبان هتل ها، مراکز گردشگری، بیمارستان ها هستید است. شرکت خدمات هتلداری آراد با ارائه انواع شامپو هتلی سر و بدن در برند های بسیار معتبر به کمک شما عزیزان آمده است تا خرید محصولاتی که در نظر دارید با بهترین قیمت به شما کمک کند.

شامپو هتلی سر و بدن

در برند های طراوت، ایوان، کرشمه، صحت، بس و … می باشند که اکثر ما از این برند های معروف در طی زندگیمان استفاده کرده ایم و از کیفیت بسیار بالای آن ها جویا شده ایم.

حال این شرکت ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته شروع به تولید می شود و با برند های خود در ابعاد کوچک هتلی کرده اند تا برای شما عزیزان کار را راحت تر کنند.

  • شامپو هتلی سر ایوان در بسته بندی های بسیار شکیل هستند که در گرماژ های 25 و 30 تولید و به بازار عرضه می شوند. شامپو هتلی سر ایوان مناسب برای موهای معمولی، چرب و خشک می باشد.

شامپو تک نفره هتلی ایوان

  • شامپو هتلی سر سیمبل یکی از خوش رایحه ترین و با مناسب ترین قیمت در قوطی های 25 گرمی تولید شده و در کارتن های 288 عددی بسته بندی و به بازار ارائه داده می شوند. این شامپو مناسب ترین شامپو برای مصرف هتل ها و … می باشد.
  • شامپو هتلی سر اکونومی با استفاده از بهترین مواد و با استفاده از خوش بو ترین رایحه ها در قوطی های 25 گرمی تولید و در کارتن های 288 عددی در بازار به فروش می رسد.

شامپو هتلی سر اکونومی

  • شامپو هتلی سر ساشه یکی از کوچک ترین مدل های شامپو است که مناسب برای یک بار استفاده می باشد اگر افرادی هستند که بسیار از شامپو کم استفاده می کنند این مدل یکی از بهترین انتخاب آنها می تواند باشد. این شامپو در بسته بندی های ساشه شکل 10 گرمی تولید شده و در کارتن های 1200 عددی بسته بندی می شوند.
شامپو هتلی ساشه
فروش شامپو هتلی ساشه ساویز
  • شامپو هتلی سر طراوت یکی از قدیمی ترین برند ها در شامپو می باشد. این برند با کیفیتی عالی و با مناسب ترین قیمت در قوطی های 30 گرمی تولید و در کارتن های 300 عددی بسته بندی شده و در بازار به صورت عمده به فروش می رسد.

شامپو هتلی طراوت

شامپو هتلی قیمت

با توجه به نوسانات بازار و تغییر قیمت از طرف کار خانه قادر به درج قیمت در سایت نمی باشیم برای اطلاع بیشتر از قیمت محصولات فقد کافیست با همکاران ما در تماس باشید و از قیمت دقیق محصولات مورد نظر خود مطلع شوید. برای خرید محصولات مورد نظرتان با قیمت درب کارخانه کافیست با همکاران ما در ارتباط باشید و سفارشات خود را ثبت کنید تا در هرکجای کشور که هستید طی 72 ساعت کاری محصولات را درب محل خود تحویل گیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما