محصولات هتلی بس با قیمت خرید کارخانه

محصولات هتلی بس را می توانید به صورت مستقیم و با قیمت خرید درب کارخانه سفارش دهید. شرکت بس محصولات تک نفره هتلی بی نظیری شامل شامپو هتلی و خمیر دندان تک نفره را تولید نموده است. محصولات هتلی بس از بهترین ترکیبات و مواد شوینده تولید می شوند. همچنین جهت جلب رضایت مصرف کنندگان، در انواع و بسته بندی های مختلفی به فروش می رسند.

محصولات هتلی بس

شامپو و خمیر دندان هتلی بس:

محصولات هتلی بس یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین محصولات بهداشتی تولیدی در ایران می باشد. این شرکت با دارا بودن انواع شامپو هتلی و خمیر دندان هتلی، گامی بزرگ در جهت پاسخگویی به نیاز های مشتریان برداشت، که مورد استقبال مصرف کنندگان زیادی قرار گرفت.

شامپو هتلی بس در 2 نوع بسته بندی تیوپی و قوطی در گرماژ 25 و 30 تولید و به فروش می رسند. این محصولات در رایحه های دلپذیر و رنگ بندی زیبا عرضه می شوند.

خمیر دندان های هتلی بس نیز در وزن های 10 گرمی و 15 گرمی به فروش می رسند که به دلیل کیفیت عالی شان، مورد توجه بازار های خارجی نیز قرار گرفته اند.

فروش محصولات هتلی بس:

انواع محصولات هتلی بس را می توانید به صورت مستقیم و از طریق نمایندگی های فروش این شرکت تهیه کنید. شما هتلداران و مسئولین خرید پک های سلامت بیمارستان ها و سایر مراکز اقامتی در سراسر کشور می توانید جهت خرید محصولات هتلی بس به صورت مستقیم و با قیمت مناسب اقدام نمایید. کارشناسان فروش این مرکز آماده پاسخگویی به انواع سوالات شما و معرفی انواع محصولات هتلی متناسب مرکز اقامتی شما می باشند. جهت خرید و دریافت محصولات مورد نیاز خود، تنها به اندازه یک تماس فاصله دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما