مرکز فروش مستقیم انواع محصولات هتلی فوق العاده ایوان

به مرکز فروش مستقیم فوق العاده انواع محصولات هتلی ایوان خوش آمدید. ما در این سایت سعی داریم بهترین و با کیفیت ترین محصولات هتلی مورد نیاز هتلداران را با برند ایوان، به شما معرفی کنیم.

شرکت ایوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی می باشد که مدت هاست با تولید با کیفیت محصولات خود بر سر زبان ها است. این شرکت با سال ها تلاش و فعالیت در تولید محصولات بهداشتی تولیدات خود را به کشورهای خاورمیانه نیز صادر می نماید. مایع ظرفشویی، انواع شامپوی موی سر و بدن، نرم کننده، کرم دست و کرم زیبایی و محصولات شامپو و صابون هتلی از تولیدات این شرکت می باشد. این شرکت، دستگاه های مدرن، لابراتور مجهز و پرسنل کار آزموده را بکار گرفته و یکی از بهترین ها در این صنعت می باشد.

انواع شامپو هتلی ایوان

انواع محصولات هتلی ایوان

از جمله محصولات تولیدی بهداشتی ایوان، شامپو و صابون هتلی می باشد. این دو کالا در زمره مهم ترین محصولات مورد نیاز هتل ها هستند. در ادامه به معرفی این دو محصول هتلی اشاره کرده ایم:

صابون هتلی ایوان

این محصول یکی از تولیدات شرکت ایوان به شمار می رود و دارای دو نوع بسته بندی گرد پلیسه ای و سلفونی 18 گرمی می باشد.

خرید شامپو هتلی ایوان

شامپو هتلی ایوان

محصول شامپو هتلی ایوان به صورت تک نفره در وزن های 25 گرمی و 30 گرمی ارائه شده است. این شامپو شامل چندین بسته بندی مختلف  و در دو نوع سر و بدن عرضه می شود. که موارد زیر را شامل می شود:

  • شامپو هتلی سر و بدن مکعبی 30 گرمی ایوان
  • شامپو هتلی سر و بدن تیوپی 25 گرمی ایوان
  • شامپو هتلی سر و بدن طرح قطره 30 گرمی
  • شامپو هتلی سر و بدن طرح موج 30 گرمی
  • شامپو هتلی سر و بدن طرح استوانه 30 گرمی

محصولات بهداشتی هتلی ایوان

مرکز فروش مستقیم انواع محصولات هتلی فوق العاده ایوان

فروش این شامپو به تمامی مراکز فروش مواد شوینده و بهداشتی، بیمارستان ها، هتل ها، استخرها و غیره به صورت عمده انجام می شود. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در خبر، با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما