خدمات هتلداری آراد
خانه / مسواک هتلی / مرکز مسواک هتلی عمده و ارزان

مرکز مسواک هتلی عمده و ارزان

مراجعه به مرکز مسواک هتلی عمده جهت خرید و دیگری سایت های معتبر با قیمت درب کارخانه میباشد. شرکت خدمات هتلداری آراد با سابقه کار بسیار بالایی که دارد خرید عمده محصولات هتلی از جمله مسواک را برای شما عزیزان بسیار راحت کرده است. شرکت خدمات هتلداری آراد محصولات مورد نظرتان را با قیمت درب کارخانه به شما عزیزان تحویل می دهد.

مسواک هتلی در تنوع بالایی هستند. اگر شما یکی از صاحبان هتل، رستوران، مراکز تفریحی و یا بیمارستان هستید حتما با خود تصمیم دارید که برای مصرف کنندگانتان پک های بهداشتی که شامل مسواک و خمیر دندان و شوینده هایی مانند شامپو و صابون است استفاده کنید. این پک ها علاوه بر این که شما به نیاز های مصرف کنندتان احترام گزاشته اید و آن ها را تهیه کرده اید یک راه تبلیغ هم نیز برای شما و مراکزتان انجام داده اید.

مسواک هتلی عمده

مسواک های هتلی در برند های مختلف هستند. این شرکت ها به جز تولید مسواک شروع به تولید خمیر دندان هم نیز کرده اند. خمیر دندان هایی که استفاده میکنیم خیلی مهم است که با کیفیت باشد.

  • مسواک هتلی دورکو پ پ این مدل مسواک یکی از ساده ترین و با کیفیت ترین و با قیمتی مناسب در مسواک ها می باشد. که در کارتن های ۱۴۴۰ عددی بسته بندی و به بازار عرضه می شود.

مسواک هتلی دورکو

  • پک مسواک و خمیر دندان هتلی دورکو این محصول یکی از راحت ترین محصولات از نظر خرید می باشد که در بسته بندی بسیار شکیل بسته بندی می شود و در کارتن های ۶۰۰ عددی تولید می شوند.

پک مسواک و خمیر دندان هتلی 10 گرمی دورکو

  • مسواک سیلور ساده یکی از ساده ترین و با کیفیت ترین مسواک های هتلی است که در بسته بندی های ساده و در کارتن های ۶۰۰ عددی تولید و در بازار به فروش می رسد. الیاف مسواک سیلور ساده بسیار نرم است و هیچ آسیبی به لسه و دندان وارد نمی کند.

مسواک هتلی سیلور

  • مسواک سی گل با درپوش این مسواک بسیار شکیل است و با درپوشی مناسب برای جلو گیری از میکروب و ویروس طراحی شده است. مسواک سی گل از الیافی بسیار نرم تولید می شود و هیچ آسیبی به لسه شما وارد نمی کند.

مسواک هتلی سی گل با درپوش

  • مسواک ال ۹۰ کودک این مسواک برای کودکان طراحی شده است که با ترکیبی کودکانه است و الیافی که برای دندان ها استفاده شده بسیار نرم و مناسب برای دندان کودکان می باشد. مسواک ال ۹۰ کودک در کارتن های ۵۷۶ عددی بسته بندی و به فروش می رسد.

مسواک کودک ال 90

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدمات هتلداری آراد - سپیده طاهری
راه های ارتباطی:
موبایل: 09120976557
دفتر مرکزی: 02128425070
شماره فکس: 02143858780
آدرس کانال: hoteli_arad@
پاسخگویی تلگرام: arad_cosmetic@
پاسخگویی واتس اپ: 09120976557
صفحه اینستاگرام: aradhotel_supplies
پست الکترونیکی: iraan.cosmetic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید مسواک هتلی

تولید مسواک هتلی با قیمت ارزان

تولید مسواک هتلی موجب شده که خریداران محصولات هتلی این محصول را نیز در پک …

کانال تلگرام