فروش عمده انواع مسواک هتلی ارزان

مسواک هتلی ارزان را با قیمت فروش عمده خریداری نمایید. انواع مسواک هتلی ایرانی نظیر تورنتو 2017، مسواک سیلور، مسواک دورکو و سی گل با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد. مسواک هتلی ارزان را می توایند از این مرکز تهیه نمایید.

مسواک خمیر دندان هتلی

انواع مسواک هتلی ارزان:

این شرکت با تولید و فروش انواع مسواک با کیفیت آماده همکاری با هتل ها و سازمان های مختلف می باشد. انواع مسواک های تولیدی عبارتند از:

  • مسواک هتلی سیلور در کارتن های 816 تایی
  • مسواک هتلی دورکو در کارتن های 1440 تایی
  • مسواک هتلی سی گل با درپوش در کارتن های 600 عددی
  • مسواک کودک در کارتن های 576 تایی
  • پک مسواک و خمیر دندان هتلی در کارتن های 816 عددی

پک خمیر دندان هتلی مسواک هتلی ارزان  پک خمیر دندان هتلی

پک خمیر دندان و مسواک هتلی ارزان:

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین تولیدات این مرکز، پک مسواک و خمیر دندان هتلی می باشد. این پک که شامل یک عدد مسواک هتلی سیلور و یک عدد خمیر دندان هتلی 7 گرمی می باشد، در کارتن های 816 تایی بسته بندی و به فروش می رسند.

یکی از دغدغه های صاحبان هتل ها و تامین کنندگان پک های بیمارستانی، بسته بندی این محصولات است. که گاها هزینه های گزافی را تحمیل می کند. اما این پک کار را راحت کرده و هر دو محصول در یک بسته بندی عرضه می شوند و دیگر نیازی به هزینه های گزاف جعبه های بسته بندی نیست.

پک خمیر دندان و مسواک

خمیر دندان هتلی تک نفره:

در جهت رفاه مشتریان و تکمیل سبد کالایی، در کنار انواع مسواک، اقدام به تولید خمیر دندان های تک نفره کردیم. خمیر دندان های هتلی موجود در 2 حجم 7 گرمی و 10 گرمی تولید می شوند. خمیر دندان های 10 گرمی در کارتن های 400 تایی و خمیر دندان های 7 گرمی در کارتن های 1000 تایی به فروش می رسند.

پک خمیر دندان هتلی پک خمیر دندان هتلی

نحوه خرید مسواک هتلی ارزان:

بهترین روش چهت خرید مسواک هتلی ارزان، خرید مستقیم می باشد. زین پس شما عزیزان می توانید از طریق این سایت با ما همراه بوده و از طریق راه های ارتباطی درج شده، با ما در تماس باشید.
کارشناسان این مرکز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و ثبت سفارشات شما عزیزان می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما