مسواک و خمیر دندان هتلی پاتریکس با قیمت خرید ارزان

مسواک و خمیر دندان هتلی پاتریکس با قیمت ارزان خریداری نمایید. انواع مسواک پاتریکس شامل مسواک هتلی دورکو، سیلور و سی گل با درپوش موجود می باشد. همچنین خمیر دندان هتلی پاتریکس و دورکو در وزن های 7 گرمی و 10 گرمی با قیمت درب کارخانه به فروش می رسد. برای مشاهده مشخصات و نمونه محصولات جهت خریدی آگاهانه تر با ما همراه شوید:

خمیر دندان هتلی پاتریکس

تولید و پخش خمیر دندان هتلی پاتریکس:

یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین محصولات این شرکت تولیدی، انواع خمیر دندان هتلی در سایز کوچک اما با همان کیفیت خمیر دندان های 7 کاره می باشد. خمیر دندان هتلی پاتریکس در 2 نوع تولید می شوند:

  1. خمیر دندان هتلی 7 گرمی پاتریکس
  2. خمیر دندان هالی 10 گرمی پاتریکس

[highlight color=”blue”]خمیر دندان های هتلی دورکو نیز یکی دیگر از تولیدات این شرکت می باشد که مشابه خمیر دندان پاتریکس در 2 حجم 7 گرمی و 10 گرمی تولید می شوند.[/highlight]

خمیر دندان های 7 گرمی پاتریکس در کارتن های 1000 تایی و 2000 تایی بسته بندی و به فروش می رسند. اما خمیر دندان 10 گرمی پاتریکس در بسته های 400 تایی نیز موجود می باشند.
نمونه تصویر خمیر دندان هتلی پاتریکس 7 گرمی و 10 گرمی را می توانید در ذیل مشاهده نمایید:

پک خمیر دندان هتلی پک خمیر دندان هتلی

پک خمیر دندان هتلی پاتریکس:

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین تولیدات این شرکت، پک خمیر دندان پاتریکس می باشد. این محصول که شامل یک عدد مسواک هتلی سیلور و یک عدد خمیر دندان 7 گرمی پاتریکس می باشد، با هم در یک بسته بندی وکیوم شده می باشند. این محصول پر فروش در کارتن های 816 تایی عرضه می شوند. پک خمیر دندان و مسواک هتلی پاتریکس مورد توجه هتلداران و پیمانکاران کیف بیمارستان ها قرار گرفته است.

پک خمیر دندان و مسواک

قیمت پک خمیر دندان پاتریکس بسیار مقرون به صرفه بوده و هتلداران را از تهیه جعبه مسواک و خمیر دندان آسوده می کند.

کلیپ تبلیغات خمیر دندان پاتریکس:

تیزر تبلیغاتی خمیر دندان پاتریکس را می توانید در کانال ما در آپارات مشاهده نمایید:

خرید اینترنتی خمیر دندان پاتریکس:

اگر قصد خرید مستقیم و ارزان انواع محصولات پاتریکس شامل مسواک و خمیر دندان هتلی پاتریکس را دارید می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید. امکان ارسال محصولات به سراسر کشور وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما